Dziewczyna czytająca książkę – nowy wzór ex libris


Dziewczyna czytająca książkę – nowy wzór ex libris

Dziewczyna czytająca książkę – nowy wzór ex libris, jest pieczątką do której postanowiłam wykorzystać kwadratowy gryf. Do 90% wszystkich wzorów wykorzystuję gryf okrągły. Tym razem postanowiłam zrobić wyjątek. Ten wzór już gotowy otrzymałam od Pana Tomasza jako plik jpg. Po przerobieniu na plik wektorowy. musiałam pozmieniać kilka elementów oraz dodać podpis. Wyszło rewelacyjnie. Niezwykle oryginalny wzór, który od razu rzuca się w oczy. Ciekawe czy taki stempel w męskiej wersji byłby równie atrakcyjny? 🙂

Moje postanowienia noworoczne

Ostatnio, stwierdziłam, że na poważnie muszę wziąć się za moje postanowienia noworoczne. Minął pierwszy miesiąc a ja tak naprawdę żadnego z nich nie wdrożyłam w żyzie. Jednym z nich było czytanie codziennie książek. Choć 15 minut przed snem. Ale to wiąże się z moim kolejnym postanowieniem noworocznym – chodzić wcześniej spać i nie pracować do późnej nocy. Ciężko jest z tym postanowieniem, ponieważ czas na nowe projekty mam praktycznie tylko wieczorami kiedy dziewczynki już śpią. I o ile śpią 😉 A Wy macie jakieś postanowienia noworoczne?

Na początek zabrałam się za Greya, którego nie miałam czasu skończyć czytać przez ostatnie półtora roku! Musiałam zacząć od początku bo już kompletnie nie pamiętałam o czym był początek. Wiem, że opinie o całej serii są skrajnie różne. Jedni się zachwycają inni mówią że to komplety chłam. Mnie pierwsze części bardzo dobrze się czytało. Z tą ostatnią jest troszkę gorzej. 

Które książki wybrać?

Jest też kilka książek autorów którzy są bardzo polecani na portalach społecznościowych i w różnych rankingach. Więc kolejka książek do przeczytania powiększa się. Może macie jakieś książki, które polecacie? Jaka zrobiła na Was największe wrażenie? Ja z racji wykształcenia uwielbiam książki psychologiczne, nieraz ciężkie i powodujące poważne przemyślenia o życiu.

Dziewczyna czytająca książkę - nowy wzór ex libris

Jak Wam się podoba taki stempel ex libris? Już niedługo kolejne projekty. Szykuję także niespodziankę. Będzie to zupełna nowość w pieczątkach idealna dla wszystkich, którzy kupują stempel na prezent. Ale szczegółów na razie nie zdradzam. Napiszę tylko jedno – będziecie zachwyceni!!! ;P

Zapraszam do obejrzenia moich pozostałych wzorów pieczątek ex libris

oraz:

pieczątek ślubnych

adresowych