poznajmy się


Kilka słów o sobie

Cześć, Jest to miejsce gdzie postanowiłam napisać kilka słów o sobie,

Kilka słów o sobie

Nazywam się Agnieszka Borek.

Prywatnie jestem żoną Adama i mamą dwóch cudownych dziewczynek. Obecnie zajęłam się wychowywaniem dzieci, prowadzeniem domu i zakładaniem firmy. Każdego dnia próbuję pogodzić ze sobą te trzy aspekty.

Zawsze optymistycznie podchodzę do życia. Lubię wyzwania i rywalizację. Wychodzę z założenia, że jeżeli czegoś się naprawę bardzo pragnie i ciężko nad tym pracuje to można osiągnąć niemalże każdy cel w życiu.
Codziennie uczę się organizacji i panowania nad chaosem jaki tworzymy w naszym domu.

Z wykształcenia jestem ekonomistką, grafikiem a także psychologiem. Postanowiłam połączyć wszystkie te dziedziny i stworzyć swój kawałek świata jakim jest dla mnie AB Studio Projekt.

Zawodowo spełniam swoje marzenia o posiadaniu swojej firmy. Pomysł tkwił w mojej głowie już bardzo długo, ale punktem zapalnym do działania okazało się planowanie mojego ślubu a ściśle pisząc pomysł na stworzenie dla siebie planera ślubnego. Z czasem okazało się, że moje dążenie do perfekcji wzięło górę nad rozsądkiem i ilość stron rosła a czas do ślubu uciekał w zastraszającym tempie. Na swój ślub oczywiście nie zdążyłam. Żal mi było odkładać swoją ciężką pracę na półkę więc jeszcze przez pól roku po ślubie poszerzałam swoją wiedzę w zakresie tematyki ślubu. Uzupełniałam informacje, tworzyłam tabele, grafiki tak aby planer był uniwersalnym narzędziem planowania ślubu. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą na stronie www.abstudioprojekt.pl

Dlaczego postanowiłam założyć bloga?

Aby dzielić się swoimi projektami. Każdy projekt jaki wykonuję jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Za każdym innym stoi inna historia z którą chciałabym się dzielić z innymi.

Co znajdziesz na blogu?

Blog jest miejsce gdzie dzielę się swoimi pracami, przemyśleniami i po części prywatnym życiem. Jest to miejsce, które stale zyskuje swoją formę.

Chcę aby to miejsce było dla mnie i dla Was możliwością poznania się. Tak więc, Miło mi Cię poznać, mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej 🙂